Mazgātāju-dezinfektoru/-i

  • Riga
  • from 4.5 / h. (gross)
  • Putnu fabrika Ķekava AS
  • Full time
  • Deadline 30.06
  • 2 years ago

MAZGĀTĀJS-DEZINFEKTROS

Putnu gaļas pārstrādes nodaļā - Rīgā, Dzirkaļ ielā 35.

Galvenie pienākumi:

  • Veikt ceha iekārtu, kā arī ražošanas un sanitāro telpu mazgāšanu un dezinfekciju.

 Mēs piedāvājam:

  • Atalgojumu 4,50 EUR/stundā (pirms nodokļu nomaksas);
  • Darba laiku no 19:00 – 02:00;
  • Darba grafiku 4 dienas strādājam / 2 brīvas;
  • Apmācības un ievadīšanu darbā;
  • Nepieciešamo darba apģērbu;
  • Veselības apdrošināšanu pēc nostrādāta gada;
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu, uzsākot darba attiecības;
  • Atsaucīgu komandu.

 Mēs sagaidām:

  • Fizisko izturību.

CV sūti caur formu PIETEIKTIES!

Tālrunis uzziņām: +371 27074899

Piesakoties vakancei, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei un izmantošanai šajā personāla atlases procesā. Bez kandidāta piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām.

    • Zane Krauze
    • 27074899
  • Putnu fabrika Ķekava, Ķekavas nov., Ķekavas pag., LV-2123, Latvija
  • 50003007411
ID: 60bdd59734368 156