MENEDŽERIS/-E ( darbam ar mājaslapu vācu valodā)

  • Riga
  • from 1000 (gross)
  • SIA AUTO METRO
  • Full time
  • Deadline 24.09
  • 3 years ago

Tiek meklēts MENEDŽERIS/-E darbā ar mājas lapu vācu valodā.

Pienākumi:

- Epastu apkalpošana;

- Ienākošo pasūtījumu apstrāde;

- Jaunu produktu ievietošana mājas lapā;

- Esošās produktu līnijas uzturēšana;

- Pasūtījumu komplektēšana;

- Jaunu produktu meklēšana.

Prasības:

- Vismaz virspusējas zināšanas par auto uzbūvi;

- Labas datorprasmes ar MS Excel;

- Vēlamas priekšzināšanas foto apstrādē;

- Vācu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

- Darbu ofisā, Krasta ielā 103;

- Apmācības;

- Draudzīgu kolektīvu;

- Lielas izaugsmes iespējas;

- Stabila darba vieta.

Atalgojums:  700 EUR Neto pēc pārbaudes laika + izaugsmes bonuss.

Sūtiet pieteikumu un CV vēstuli, ja esat atbilstošs prasībām!

ID: 5f59cf9c50bdc 289