Metāla izstrādājumu tāmētājs

  • Sweden
  • 3000 - 4000 (gross)
  • ZN GROUP SIA
  • Full time
  • Deadline 17.04
  • 5 years ago

Uzņēmums aicina darbā

Metāla izstrādājumu tāmētāju.

Darbs saistīts ar komandējumiem uz Zviedriju.

Galvenie pienākumi:

  • Tāmju sastādīšana balstoties uz pasūtījumu;
  • Materiāla daudzuma un izmaksu aprēķināšana;
  • Ražotnes izmaksu aprēķināšana;
  • Ražošanas termiņu aprēķināšana;
  • Sekošana līdz ražošanas termiņu un kvalitātes ievērošanai;

Prasības:

  • Angļu valoda ļoti labā līmenī;
  • Iepriekšēja darba pieredze līdzīgā darbā obligāta;
  • Tehniskā domāšana;
  • Augsta atbildības sajūta;
  • Precizitāte;
  • Prasme lasīt rasējumus;
  • Labas komunikācijas prasmes;
  • Pieredze metālapstrādes jomā tiek uzskatīta par priekšrocību;
  • B kategorijas vadītāja apliecība;

Piedāvājam:

  • Stabilu, dinamisku darbu,;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu no 3000.00 EUR mēnesī;
  • Nodrošinām ar visu nepieciešamo darba aprīkojumu, darba apģērbu;
  • Bezmaksas dzīvesvietu netālu no objekta.

!!! Alkohola cienītājus lūgums neatsaukties.

Lūgums sazināties zvanot uz norādīto kontakttālruni vai spiediet pogu PIETEIKTIES un pievienojiet savu CV .

  zvanīt pa tālruni :  +371 26516666

    • Edgars Rozenfelds
    • +37126516666
  • Brīvības iela 140 - 10, Rīga, LV-1012
  • 40103830890
ID: 5c8f68a73679a 557