MIG/MAG METINĀTĀJI/-AS

  • Liepaja and region
  • 1000 - 1200 (gross)
  • EXPEDIT BALTIC SIA
  • Full time
  • Deadline 04.07
  • 9 months ago

SIA “EXPEDIT BALTIC” (reģ.nr 42103072170) ir meitas uzņēmums vienam no Skandināvijas  lielākajiem veikalu iekārtojuma piegādātājiem, kura metālapstrādes ražotne atrodas Liepājā, Kapsēdes ielā 2.

Uzņēmums "Expedit” tika dibināts 1952. gadā, un šodien ir vadošais veikalu/tirdzniecības vietu interjera ražotājs Ziemeļvalstīs ar galveno mītni Dānijā un ražotnēm Dānijā un Latvijā, kā arī ar pārdošanas vienībām Dānijā, Norvēģijā, Zviedrijā un Somijā.

Expedit pamatdarbības joma ir veikalu risinājumi mazumtirdzniecības sektorā, sākot ar koncepcijas izstrādi un attīstīšanu un beidzot ar produktu risinājumu izstrādi veikalu iekārtojumam, ieejas sistēmām u.c.

Aicinām savai komandai pievienoties –

MIG/MAG METINĀTĀJUS/-as

Nepieciešamā kvalifikācija un prasmes:

Vēlama iepriekšēja pieredze ražošanas uzņēmumā

Vēlama izglītība metālapstrādē vai līdzīgā tehniskā nozarē

Vēlama pieredze, zināšanas un izpratne MIG/MAG metināšanā

Prasmes lasīt rasējumus un citu tehnisku dokumentāciju

Spēja strādāt gan individuāli, gan komandā

Galvenie pienākumi:

Darbs metināšanas iecirknī ar manuālajām metināšanas iekārtām, ievērojot efektivitātes un darba drošības prasības

Izstrādājumu izgatavošana atbilstoši rasējumiem, kvalitātes un citām tehniskajām prasībām

Darbs ar rokas darbarīkiem un elektroinstrumentiem, kā arī transportēšanas iekārtām

Mēs piedāvājam:

Mūsdienīgu darba vidi un apstākļus

Sadarbību ar profesionāliem kolēģiem un atbalstu darba procesā

Atalgojumu sākot no 1000 - 1200 EUR (bruto) izvērtējot kvalifikāciju un pieredzi

Darbu maiņās

Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām

Sporta zāles un baseina abonementu

Apmaksātas kafijas/tējas pauzes

Bezmaksas dzērienus (tēju, kafiju, ūdeni)

Darba apģērbu un apavus

Pieteikumus, lūdzu, sūtīt sadaļā pieteikties ar norādi METINĀTĀJS/-a

Pamatinformācija:

Atrašanās vieta: Kapsēdes iela 2, Liepāja, LV-3414

Darba veids: Maiņu darbs

Vairāk par uzņēmumu: www.expedit.eu

ID: 647ddbb3c5f30 107 1