Mīklas gatavotājs

  • Riga
  • from 500 (gross)
  • Orkla Confectionery & Snacks Latvija SIA
  • Full time
  • Deadline 18.08
  • 6 years ago

Aicinām kolektīvā mīklas gatavotāju Staburadzes vafeļu cehā

Darbs darba dienās trīs maiņās:

I maiņa no 6:00-14:30;

II maiņa no 14:00-22:30;

III maiņa no 22:00-6:30

Pienākumi:

- sagatavot vafeļu mīklu (darbs atbilstoši receptūrām)

- uzturēt tīru savu darba vietu

Prasības:

- sanitārā grāmatiņa

- vēlme mācīties, spēja strādāt kvalitatīvi un patstāvīgi

Piedāvājam:

- pārbaudes laikā mēnešalgu 500 EUR bruto (~358 EUR uz rokas)

- pēc pārbaudes laika (3 mēnešiem) –mēnešalgu 520 EUR bruto (~372 EUR uz rokas) un ikmēneša piemaksu par kvalitatīvu darbu 37 EUR bruto (+25 EUR uz rokas)

- apmaksātas siltas pusdienas

- darba apģērbu

- sociālās garantijas

- papildus 3 atvaļinājuma dienas

- iespēju iegādāties Laimas, Selgas, Staburadzes, Ādažu čipsu un Pedro produkciju par ļoti pievilcīgām cenām

- veselības apdrošināšanas polisi (pēc 3 mēnešiem)

- 25% atlaižu karti Laimas saldumu veikalos (pēc 3 mēnešiem) Pieteikumus (cv) sūtīt elektroniski.

Lūdzam PIETEIKTIES, pievienojot savu CV.

ID: 598b061ac2834 65