Namdaris / Плотник

  • Finland
  • from 3000 (gross)
  • Find Group Oy
  • Full time
  • Deadline 04.06
  • 1 year ago

Mēs meklējam namdarus ilgtermiņa darbam Helsinkos.

 Nepieciešams:

  • Iepriekšējā darba pieredze namdara darbu veikšanā vismaz 5 gadi
  • Prasme lasīt un saprast rasējumus obligāta
  • Labas krievu un/vai angļu valodas prasmes sarunvalodas līmenī. Somu valodas zināšanas tiks vērtētas, kā priekšrocība.
  • Lai nav kaitīgu ieradumu darba laikā;

Darba Pienākumi:

  • Starpsienu uzstādīšana no ģipškartona
  • Logu un Durvju uzstādīšana
  • Koka grīdu un terašu uzstādīšana
  • Renovācijas darbi

Mēs Piedāvājam:

  • Atalgojuma atbilstoši Somijas likumdošanai - Tes. Sākot no 16eur uz rokas.

  • Alga 2x mēnesī, un tiek maksāts par nostrādātajām stundām.

  • Darba apģērbu un instrumentus

  • Apmaksātu medicīnisko apdrošināšanu

  • Iespēju dabūt brīvu nedēļu ik pēc 5/6 nostrādātām.

Мы ищем Плотников для работы на длительный срок в Хельсинки, Финляндия!

Требования:

  • Опыт работы от 5 лет;
  • Требуется финская карта по безопасности
  • Чтение чертежей обязательно
  • Владение русским и английским языками на разговорном уровне. Знание финского языка будет преимуществом;
  • Отсутствие вредных привычек;
  • Наличие собственного автомобиля будет преимуществом;

Обязанности:

  • Установка перегородок из гипсокартона
  • Установка дверей и окон
  • Кровельные работы
  • Установка деревянных настилов и террас

Мы предлагаем:

  • ЗП начиная от 16e на руки.
  • Выплаты каждые две недели;
  • График 5/6 недель работа / 1 неделя дома

    • Artūrs
    • +358401973988 & +37127852720
  • Kasöörinkatu 4 E 122, Helsinki, 00520,Finland
  • 3010059-8
ID: 6273cdb1bd400 131