Nepieciešami Krāsotāji - Apmetēji darbam Somijā.

  • Finland
  • from 14 / h. (gross)
  • Nano meikki Oy
  • Full time
  • Deadline 13.10
  • 4 years ago

Mēs meklējam meistarus Krāsotājus - Apmetējus ilgtermiņa darbam Helsinkos.

Nepieciešams:

  • Iepriekšējā darba pieredze celtniecībā vismaz 5 gadi
  • Pieredze ar smidzināšanas pistolēm, špakteļu aprīkojumu
  • Labas krievu un/vai latviešu valodas prasmes sarunvalodas līmenī. Angļu valodas zināšanas tiks vērtētas, kā priekšrocība.
  • Lai nav kaitīgu ieradumu darba laikā;
  • Savss auto, un B kategorijas vadītāja apliecība būs priekšrocība
  • Vēlams, lai ir arī savi instrumenti (Špakteles, Rokas darbarīki, Smidzināšanas pistoles). Ja nav dosim savus.
  • Ātrākai iekārtošanai nepieciešams, lai būtu darba drošības karte darbam celtniecībā Somijā.

Darba Pienākumi:

  • Špaktelēšana
  • Gruntēšana, apmešana (Darbs aar prof. aprarāatiem)
  • Dažāda veida roku darbi
  • Krāsošana

Mēs Piedāvājam:

  • Konkurētspējīgu atalgojumu atkarībā no iepriekšējās darba pieredzes.
  • Bonusi par labi padarītu darbu.
  • Alga 2x mēnesī, un tiek maksāts par nostrādātajām stundām.
  • Darba apģērbu
  • Apmaksātas pusdienas
  • Apmaksātu medicīnisko apdrošināšanu
  • Apmaksātu atvaļinājumu

Kā arī:

  • Sedzam ceļa izdevumus braucot uz objektiem.
  • Nodrošinām ar ļoti civilu dzīvesvietu.
  • Palīdzam nokārtot visus nepieciešamos dokumentus.

Мы ищем Штукатуров-маляров для работы на длительный срок в Хельсинки, Финляндия!

Требования:

  • Опыт работы на стройке от 5 лет.
  • Опыт работы с краскопультом, шпаклевочным оборудованием
  • Владение русским и/или латышским языками на разговорном уровне. Знание английского языка будет преимуществом;
  • Отсутствие вредных привычек;
  • Наличие собственного автомобиля будет преимуществом;
  • Наличие своих инструментов (шпаклевочный аппарат, краскопульт, ручной инструмент) приветствуется.
  • Требуется финская карта по безопасности(Зеленая карта)
  • Требуется ЕУпаспорт

Обязанности:

  • Шпаклевка
  • Грунтов, штукатурка в том числе по маякам (работа на проф. Аппаратах).
  • Ручная работа
  • Покраска

Мы предлагаем:

  • Зарплата как минимум согласно TES;
  • Бонусы за качественно выполненную работу;
  • Выплаты каждые две недели;
  • Спецодежду;
  • Обед;
  • Медицинскую страховку;
  • Оплачиваемый отпуск;
  • Проживание.

Также мы:

  • Компенсируем транспортные расходы до места работы;
  • Компенсируем использование своих инструментов;
  • Помогаем оформить все необходимые документы.

ID: 5d7ba09303df1 590