NOLIKTAVAS DARBINIEKS/-CE

  • Riga
  • from 800 (gross)
  • JĀNIS ROZE SIA
  • Full time
  • Deadline 20.05
  • 3 years ago

SIA Jānis Roze

VRN 40003080915

Biroja adrese: Atlasa iela 10, Rīga, LV – 1026

Aicina darbā

NOLIKTAVAS DARBINIEKU

Darba pienākumi:

  • preču atlasīšana, komplektēšana, pakošana
  • preču pieņemšana un izsniegšana
  • darbs ar hidrauliskajiem ratiņiem "Rohla"

Prasības kandidātiem:

  • spēja strādāt intensīvu fizisku darbu
  • precizitāte darbā un atbildība par paveikto

Piedāvājam:

  • darbu stabilā uzņēmumā
  • izaugsmes iespējas
  • sociālās garantijas
  • pilnas slodzes darba laiku
  • darba vieta: Rīga, Atlasa 10 (Čiekurkalns)
  • bruto alga: 800,- EUR

Pieteikuma vēstuli un CV ar norādi „Noliktavas darbinieks”  lūdzam līdz 19.05.2021. (ieskaitot) sūtīt caur formu PIETEIKTIES!

Sazināsimies un uz pārrunām aicināsim tos pretendentus/-tes, kas būs izturējuši pirmo atlases kārtu.

ID: 6093db1b45631 702