NOLIKTAVAS PĀRZINIS/-E (darbs Vangažos)

  • Ropazi region
  • 970 - 1120 (gross)
  • IZOTERMS SIA
  • Full time
  • Deadline 01.06
  • 2 years ago

Ražošanas uzņēmums SIA IZOTERMS aicina darbā:

NOLIKTAVAS PĀRZINI

Pienākumi:

  • ienākošo kravu saņemšana, kvalitātes pārbaude un reģistrēšana;
  • noliktavas krājumu uzskaite un kontrole ievadot informāciju uzskaites programmā 1C, Comin muitas programmā;
  • preču pavaddokumentu noformēšana un parakstīšana;
  • noliktavas un tās darbinieku darba plānošana un organizēšana.

Prasības:

  • vidējā speciālā vai aroda izglītība;
  • latviešu un krievu valodu zināšanās;
  • augsta atbildības sajūta, iniciatīva, komunikabilitāte;
  • vēlama darba pieredze atbilstoša profila darbā un/vai zināšanas par metāla izstrādājumiem.

Piedāvājam:

  • atalgojumu Eur 700-800 NETO pārbaudes periodā;
  • veselības apdrošināšanu;
  • iespēju strādāt lielā un stabilā uzņēmumā;
  • izmitināšanas iespēju Vangažos (vienistabas dzīvoklī).

Darba vieta: Vangaži, Gaujas iela 24 (ir noorganizēts transports darbiniekiem Rīga-Vangaži-Rīga).

ID: 626fd6195ff16 427