Noliktavas pārzinis/-e

  • Ventspils and region
  • from 6 (gross)
  • SIA "Diana Sveces"
  • Full time
  • Deadline 18.11
  • 4 years ago

SIA “Diana Sveces”

aicina darbā noliktavas pārzini

Pilna slodze, darba vieta: Ventspils, Rūpniecības iela 33.

Prasības:

  • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītība;
  • Pieredze darbā ar elektrokrāvēju;
  • Precizitāte, akurātība;
  • Spēja ilgstoši koncentrēties uz darāmo darbu;
  • Iespēja strādāt maiņu darbu (no plkst.08.00 – 20.00);
  • Augsta atbildības sajūta;
  • Valodu prasmes: latviešu (brīvi runāt, lasīt, rakstīt), vēlamas krievu valodas zināšanas.

Darba pienākumi:

  • Veikt preču un produkcijas saņemšanu, izvietošanu gatavās produkcijas noliktavās, komplektēšanu un izsniegšanu;
  • Pārbaudīt pieņemto vērtību atbilstību pavaddokumentiem;
  • Organizēt iekraušanas un izkraušanas darbus;
  • Veikt materiālo vērtību uzskaiti un inventarizāciju noliktavā.

 Piedāvājam:

  • Sociālās garantijas
  • Atbildīgu darbu
  • Draudzīgu kolektīvu
  • Konkurētspējīgu atalgojumu (stundas tarifa likme pēc apmācībām – 6.00 Eur/h)

CV lūdzam sūtīt uz: i[email protected]

Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri būs iekļuvuši konkursa 2. atlases kārtā.

ID: 5dbfd7ce10e0e 747