Noliktavas pārzinis

  • Riga
  • Kāgo SIA
  • Deadline 01.09
  • 6 years ago

Aicinām pievienoties mūsu komandai:

Noliktavas pārzini.

 Galvenie pienākumi:

  1. Preču pieņemšana un izdošana saskaņā ar pavaddokumentiem;
  2. Preču izvietošana noliktavas telpās;
  3. Inventarizāciju veikšana;
  4. Tīrības un kārtības uzturēšana noliktavā.

 Prasības:

  1. Iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā (vēlama);
  2. Augsta atbildības sajūta, iniciatīva un precizitāte;
  3. Loģiskā un analītiskā domāšana;
  4. Labas MS Office zināšanas;
  5. Pieredze darbā ar iekrāvēju;
  6. Autovadītāja apliecība – B kategorija.

Piedāvājam:

  1. Atbildīgu un interesantu darbu;
  2. Konkurētspējīgu atalgojuma;
  3. Pilnas slodzes darbu.
  4. Veselības apdrošināšanu pēc viena nostrādāta gada.

 Lūdzam PIETEIKTIES, vai pieteikumus un CV sūtīt uz e-pasta adresi – [email protected]

ID: 5981ef273a3a1 589