ОПЕРАТОРЫ ГИДРОМАНИПУЛЯТОРА / HIDROMANIPULATORA OPERATORS

  • Lithuania
  • 2800 - 3960 (gross)
  • Žaibo ratai
  • Full time
  • Deadline 09.05
  • 17 hours ago

ТРЕБУЮТСЯ ВОДИТЕЛИ ЛЕСОВОЗОВ - ОПЕРАТОРЫ ГИДРОМАНИПУЛЯТОРА ДЛЯ РАБОТЫ В ЛИТВЕ

Вы профессиональный водитель лесовоза и имеете опыт работы с гидроманипулятором (с фискаром)?  Вы ищете вызов на работе, а постоянная динамика мотивирует, вдохновляет и помогает вам получать удовольствие от работы? У нас есть для вас предложение. Мы приглашаем вас присоединиться к нашей команде ведущих лесоперевозчиков и применить свои профессиональные навыки вождения, знания и опыт. В данный момент нам требуется водитель лесовоза-оператор гидроманипулятора.

РАБОТА НА СОВРЕМЕННЫХ ГРУЗОВИКАХ.

Мы стремимся создать наиболее привлекательные условия труда, которые мотивируют и помогают вам быть более продуктивными, именно поэтому наш автопарк составляют новые грузовики Scania, Volvo, Mercedes, MAN, а также краны производителей Palfinger, Loglift и Scania, оборудованные самой современной техникой. Наш парк состоит из  самоходных лесовозов с гидроманипуляторами Fiskars и лесовозных тягачей со специализированными прицепами и полуприцепами. Наш современный парк позволяет нам перевозить древесину в нужные пункты назначения с высокой скоростью и мобильностью.

ОПИСАНИЕ РАБОТЫ:

  • Перевозка древесины на грузовиках;
  • Погрузка/разгрузка древесины с помощью фискаря (гидроманипулятора).
  • Работа в соответствии с графиком труда и отдыха водителей;
  • Рейсы осуществляются по Литве и Латвии.

ЕВРО 6 ЛЕСОВОЗЫ:

  • Scania, Volvo, Mercedes, MAN;
  • Современные краны: Palfinger, Loglift;
  • Самый старый лесовоз - 2018 года, самый новый - 2022 года.

ТРЕБОВАНИЯ К РАБОТНИКУ:

  • Опыт работы водителем лесовоза (не менее 2 лет);
  • Удостоверение оператора гидроманипулятора и опыт работы (не менее 1 года);
  • 95 Код;
  • Честность, внимательность, ответственность, пунктуальность.

МЕСТО РАБОТЫ:

  • Мариямполе
  • Радвилишкис
  • Каунас
  • Латвия

УСЛОВИЯ РАБОТЫ

  • Ответственная и интересная работа в надежной, финансово стабильной, растущей и перспективной компании, являющейся лидером в отрасли лесоперевозок;
  • Работа на безопасных, современных и новых грузовых автомобилях и фурах;
  • Спокойная и динамичная рабочая обстановка;
  • Конкурентоспособная и мотивирующая заработная плата;
  • Мы обеспечиваем вас всеми необходимыми для работы инструментами;
  • Дружеская атмосфера, коллеги, всегда готовые помочь, и поддерживающий руководитель;
  • Зарплата от 2800 до 3960 евро в месяц до уплаты налогов («на бумаге»).

ПРИГЛАШАЕМ ВАС СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ, МЫ БУДЕМ РАДЫ ОТВЕТИТЬ НА ВСЕ ВАШИ ВОПРОСЫ И ОБСУДИТЬ ВОЗМОЖНОСТИ ТРУДОУСТРОЙСТВА.

Свяжитесь с Viber или Whatsapp на этом телефоне +370 608 70738

Или отправьте нам свое резюме или контактную информацию по электронной почте, и мы  свяжемся с вами в кратчайшие сроки:

MEKLĒJAM MEŽA KRĀVĒJAŠOFERUS - HIDROMANIPULATORA OPERATORUS DARBAM LIETUVĀ.

Vai jūs esat profesionāls meža krāvējašoferis un jums ir pieredze hidromanipulatora (fiskars) darbībā? Vai jūs meklējat izaicinājumus darbā, kur pastāvīgā dinamika motivē, iedvesmo un ļauj jums priecāties par savu darbu? Mums ir priekšlikums jums. Mēs aicinām jūs pievienoties mūsu komandai, kas vada meža transportēšanu, un pielietot savas profesionālas braukšanas prasmes, zināšanas un pieredzi. Pašlaik mums nepieciešams meža krāvējašoferis - hidromanipulatora operators.

DARBS AR MODERNIEM KRĀVĒJTRANSPORTIEM.

Mēs cenšamies radīt vispievilcīgākos darba apstākļus, kas jūs motivē un palīdz būt produktīvākiem, tāpēc mūsu autoparks sastāv no jaunām krāvējmašīnām Scania, Volvo, Mercedes, MAN, kā arī Palfinger, Loglift un Scania ražotāju krāniem, kas aprīkoti ar vismodernāko tehniku. Mūsu autoparks sastāv no pašgājējiem meža krāvējiem ar hidromanipulatoriem Fiskars un meža krāvējvilkčiem ar specializētām piekabēm un puspiekabēm. Mūsu modernais autoparks ļauj mums pārvadāt koksni uz vajadzīgajiem galamērķiem laicīgi un mobili.

DARBA APRAKSTS:

• Koksnes pārvadāšana ar krāvējtransportu;
• Koksnes ielāde/izlāde ar fiskars (hidromanipulatoru).
• Darbs saskaņā ar šoferu darba un atpūtas grafiku;
• Reisi notiek Lietuvā un Latvijā.

 6 MEŽA KRĀVĒJI:

• Moderni krāni: Palfinger, Loglift;
• Vecākais meža krāvējs ir no 2018. gada, jaunākais - no 2022. gada.

PRASĪBAS DARBINIEKAM:

• Pieredze kā meža krāvējašoferim (ne mazāk kā 2 gadi);
• Hidromanipulatora operatora apliecība un darba pieredze (ne mazāk kā 1 gads);
• 95. kods;
• Godīgums, uzmanība, atbildība, punktualitāte.

DARBA VIETA:

• Marijampolē
• Radviliškis
• Kauņa

• Latvija

DARBA APSTĀKĻI

• Atbildīgs un interesants darbs uzticamā, finansiāli stabiliā, attīstošā un perspektīvā uzņēmumā, kas ir nozares līderis meža transportēšanā;
• Darbs ar drošām, modernām un jaunām kravas automašīnām un vilcējmašīnām;
• Mierīga un dinamiska darba vide;
• Konkurētspējīga un motivējoša alga;
• Mēs nodrošinām jūs ar visiem nepieciešamajiem darbarīkiem;
• Draudzīga atmosfēra, kolēģi, kas vienmēr ir gatavi palīdzēt, un atbalstošs vadītājs;
• Alga no 2800 līdz 3960 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas ("uz papīra").

MĒS JŪS AICINĀM  AR MUMS SAZINĀTIES UN  PRIECĀSIMIES ATBILDĒT UZ VISIEM JŪSU JAUTĀJUMIEM UN APSPRIEST DARBĀ PIEŅEMŠANAS IESPĒJAS.

Sazinieties ar mums caur Viber vai Whatsapp pa šo tālruņa numuru +370 608 70738 Vai nosūtiet mums savu CV vai kontaktinformāciju, spiežot pogu PIETEIKTIES un mēs sazināsimies ar jums pēc iespējas ātrāk!

ID: 66151f3785925 2001