PALĪGSTRĀDNIEKS/-CE

  • Gulbene and region
  • from 4.5 / h. (gross)
  • SEDA AS
  • Full time
  • Deadline 28.05
  • 3 years ago

AS “Seda” aicina darbā “Palīgstrādnieku”

(prof.kods 9311 01)

(darba vietas atrašanās vieta: “Sedas kūdras ieguves iecirknis” - Sedas purvs, Seda, Strenču novads.

Darba pienākumi:

Sezonas darbs.

Nezāļu ravēšana, sīko celmu un plēves lasīšana, citi palīgdarbi.

Prasības:

Fiziskā izturība.

Spēja strādāt mainīgos laika apstākļos.

Patstāvīgi un atbildīgi veikt savus darba pienākumus.

Darba samaksa:

Darba alga  ar stundas tarifa likmi  4.50 euro/h, saskaņā ar darba laika uzskaites grafiku.

Piedāvājam:

Sociālās garantijas.

Darba aizsargapģērbu – cimdus un cepuri.

Savu pieteikumu ar norādi “Palīgstrādnieks_Seda” sūtīt caur formu PIETEIKTIES vai zvanīt darba dienās  no 8.00 – 17.00 uz tālruni 64722113.

    • Ilze
    • 29167469
  • “Sedas kūdras ieguves iecirknis” - Sedas purvs, Seda, Strenču novads.
  • 40003134137
ID: 608949d0bce0f 367