PALĪGSTRĀDNIEKS

  • Riga
  • 600 (gross)
  • SIA Jaunmīlgrāvja ostas kompānija
  • Full time
  • Deadline 25.10
  • 2 years ago

SIA "Jaunmīlgrāvja ostas kompānija" aicina darbā Palīgstrādnieku

Pienākumi:
Uzturēt tīrību un kārtību uzņēmuma teritorijā.
Veikt citus palīgdarbus pēc nepieciešamības.

Prasības:
Fiziska noturība darbam āra apstākļos.

Piedāvājam:
1. Stabilu darbu ostas uzņēmumā
2. Darba laiku 8:00-17:00
3. Darba samaksa 600 EUR (bruto) pirms nodokļu nomaksas.

Портовая компания приглашает на работу в качестве Разнорабочего.

Обязанности:
Поддерживать чистоту и порядок на территории компании.
При необходимости выполнять другие вспомогательные работы.

Требования:
Физическая выносливость для работы на открытом воздухе.

Мы предлагаем:
1. Стабильную работу в портовой компании.
2. Время работы с 8:00 до 17:00.
3. Заработная плата 600 евро (брутто) до уплаты налогов.

ID: 616414b73d7ec 136