PĀRDEVĒJA/S - KONSULTANTE/S

  • Riga
  • Lauku rudzupuķe SIA
  • Deadline 04.04
  • 6 years ago

Latvijā ražotu preču veikals  "Klēts", kas atrodas Rimi hipermārketa teritorijā –

Aicina  pievienoties savam kolektīvam PĀRDEVĒJU KONSULTANTI (-U) Klēts veikalos Rīgā:

  • Brīvības gatve 372 ( t/c Alfa)
  • Krasta ielā 46 (t/c Mols)
  • Valdemāra ielā 112
  • Pulkveža Brieža ielā 33a
  • Lielirbes ielā 29 (t/C Spice)
  • Kurzemes prospekts 1a (t/c Damme)

Prasības kandidātiem:

  • Vēlme un spēja strādāt aktīvos darba apstākļos pilna laika maiņu darbu;
  • sasniegta pilngadība (alkohola tirdzniecība);
  • pozitīva attieksme pret darbu, godīgums;
  • labas komunikācijas prasmes;
  • priecāsimies par pieredzi tirdzniecībā, taču mēs zinām, ka visu var iemācīties.

Darba pienākumi:

  • Profesionāla klientu apkalpošana;
  • preču pieņemšana, marķēšana un izvietošana;
  • pārbaudīt preču marķējuma atbilstību cenu zīmēm;
  • sekot preču derīguma termiņiem.

Mēs Tev piedāvājam:

  • Draudzīgu kolektīvu;
  • mūsdienīgus darba apstākļus;
  • iespēju iegūt pieredzi augošā uzņēmumā;
  • bezmaksas pusdienas;
  • sociālās garantijas;
  • stabilu atalgojumu .

 CV un pieteikumu gaidīsim uz e-pastu: [email protected]

    • Lolita
    • +371 29127407
  • "Vītiņkalni", Inčukalna pag., Inčukalna nov.
  • 40103441301
ID: 5a9d397d4345b 618