Pārdevēji – operatori

  • Riga
  • 5.06 - 18.22 / h. (gross)
  • AS VIADA Baltija
  • Full time
  • Deadline 10.05
  • 4 days ago

AS “Viada Baltija” degvielas uzpildes stacijas Rīgā aicina darbā pārdevējus – operatorus (vairākas vakances)

Piedāvājam:

  • Apmācības pirms pastāvīga darba uzsākšanas.
  • Labus darba apstākļus, sociālās garantijas.
  • Darbinieka karti ar izdevīgām atlaidēm degvielai, precēm un pakalpojumiem un veselības apdrošināšanu.
  • Elastīgu darba grafiku uz pilnu vai nepilnu darba laiku, dienas un/vai nakts maiņās.
  • Stabilu atalgojumu:
          ➱ pamatalga, sākot no 5,06 EUR/h līdz 18,22 EUR/h pirms nodokļu nomaksas*
          ➱ uz rezultātu balstītas pārdošanas piemaksas.

Galvenie pienākumi:

  • Degvielas, preču un pakalpojumu pārdošana.
  • Preces pieņemšana un izvietošana plauktos un tās derīguma termiņa kontrole.
  • Uzturēt tīras un kārtīgas DUS telpas, preces un preču plauktus.
  • Pārzināt DUS veikala preču sortimentu un nepieciešamības gadījumā klientiem sniegt konsultāciju.
  • Labas komunikācijas spējas, godīgums un augsta atbildības sajūta.

*- atkarīgs no maiņas veida (dienas/ nakts/ svētku)

Aktuālā informācija par vakancēm: https://www.viada.lv/karjera/

Pieteikumu sūtīt, spiežot pogu PIETEIKTIES.

Sazināsimies ar kandidātiem, kurus aicināsim tikties klātienē.

ID: 661696b1dc641 421 10