Pārdevējs/-a

  • Riga
  • 900 - 1200 (gross)
  • SIA DEKO DIZAINS
  • Full time
  • Deadline 21.04
  • 1 month ago

ALANDEKO ir viens no pieredzes bagātākajiem uzņēmumiem Latvijas tirgū, kas interjera noformēšanas jomā darbojas jau kopš 1991.gada. Zem sava zīmola esam apvienojuši gan žalūziju, aizkaru un mēbeļu ražotni, gan interjera lietu mazumtirdzniecības tīklu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Šobrīd ALANDEKO ir aktuāla vakance:

PĀRDEVĒJS/-A - KONSULTANTS/-E

Darba pienākumi:

  • Veikt firmas produkcijas un pakalpojumu pārdošanu;
  • Palīdzēt klientam atrast nepieciešamo radošo risinājumu;
  • Strādāt ar klientiem un dizaina precēm.

Prasības:

  • Uz pārdošanu orientēta personība;
  • Spēja ātri uztvert informāciju un adekvāti reaģēt;
  • Spēja darboties patstāvīgi un izrādīt iniciatīvu;
  • Labas komunikācijas iemaņas, spēja elastīgi strādāt;
  • Obligātas latviešu valodas zināšanas, vēlamas krievu un angļu valodas zināšanas.

Piedāvājam:

  • Iespēju strādāt stabilā, radošā un dinamiskā uzņēmumā;
  • Profesionālus un draudzīgus kolēģus;
  • Spēju strādāt radoši un pilnveidot savas idejas;
  • Mūsdienīgu un dinamisku darba vidi ALANDEKO veikalā lielākajos Rīgas T/C;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu sistēmu (900 – 1200 EUR bruto)

Ar savu CV iesniegšanu Jūs piekrītat savu Personas datu ievākšanai, apstrādei un glabāšanai šīs vakances atlases ietvaros. Apliecinām , ka Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai šīs vakances atlases ietvaros.

Datu pārzinis - SIA “ALAN LTD”, Reģ. Nr. 40003019349, adrese Grenču iela 1A, Rīga, LV-1029

    • Evija
    • 67062919
  • Grenču iela 1A, Rīga, LV-1029
  • 40103306216
ID: 65fc3cc924f57 209 12