PĀRDEVĒJS - KONSULTANTS

  • Riga
  • Lauku rudzupuķe SIA
  • Deadline 02.08
  • 6 years ago

Veikals "Klēts" - pārtikas veikals, kas atrodas Rimi Hipermarketu teritorijā, aicina pievienoties savam kolektīvam:

PĀRDEVĒJU KONSULTANTI (-U)

Klēts veikalā Rīgā, Brīvības gatve 372, Krasta ielā 46, Kr.Valdemāra ielā 112, P.Brieža ielā 33a, Biķernieku ielā 160, Lielirbes ielā 29  (t/C Spice)

Prasības kandidātiem:

  • patiesa vēlme strādāt;
  • labas komunikācijas prasmes;
  • augsta atbildības sajūta.

Darba pienākumi:

  • profesionāla klientu apkalpošana;
  • preču pieņemšana, marķēšana un izvietošana;
  • pārbaudīt preču marķējuma atbilstību cenu zīmēm;
  • sekot preču derīguma termiņiem.

 Mēs Tev piedāvājam:

  • darbu draudzīgā kolektīvā;
  • bezmaksas pusdienas;
  • sociālās garantijas;
  • stabilu atalgojumu.

PIESAKIES, pievienojot savu CV!

    • Lolita
    • +371 29127407
  • "Vītiņkalni", Inčukalna pag., Inčukalna nov.
  • 40103441301
ID: 596efd44bcbd3 443