Pārdevējs-konsultants

  • Valmiera and region
  • from 1290 (gross)
  • MUNDURS SIA
  • Full time
  • Deadline 30.03
  • 1 year ago

Sakarā ar veikala paplašināšanu meklējam kolēģi-pārdošanas speciālistu instrumentu veikalā

Darba apraksts:

  • klientu apkalpošana,preču pieņemšana un izsniegšana:
  • pārdošanas dokumentu noformēšana;
  • piedāvājumu izstrādāšana
  • preču izkārtošana veikalā, darbs ar kases aparātu;
  • kārtības uzturēšana tirdzniecības zālē un noliktavā;
  • veidot sadarbību ar esošiem klientiem un piesaistīt jaunus

Prasības kandidātiem:

  • augsta atbildības sajūta un prasme strādāt komandā;
  • iepriekšēja pieredze tirdzniecībā vai līdzīgā amatā;
  • prasme strādāt ar datorprogrammām un biroja tehniku;
  • teicamas latviešu un labas angļu valodas zināšanas;
  • labas tehniskās zināšanas un vēlme apgūt jaunas lietas;
  • B kategorijas auto vadītāja apliecība.

 Mēs piedāvājam:

  • atbildīgu un dinamisku darbu stabilā un augošā uzņēmumā;,
  • labus darba apstākļus un atsaucīgus kolēģus;
  • pārdošanas rezultātiem atbilstošu atalgojumu;
  • apmācības un izaugsmes iespējas:
  • bruto alga sākot no no 1290 eur/mēnesī.
  • Tālr.29488276
ID: 64131945bfd48 391