PĀRDOŠANAS VADĪTĀJS

  • Cesis and region
  • 2000 - 5000 (gross)
  • SIA "DORES FABRIKA"
  • Full time
  • Deadline 11.02
  • 2 years ago

#TeIrDarbs talantīgam un profesionālam PĀRDOŠANAS VADĪTĀJAM!

GALVENIE PIENĀKUMI:

  • Vadīt pārdošanas komandas darbu;
  • Apgūt jaunus tirgus un stiprināt attiecības ar esošajiem partneriem;
  • Iesaistīties vadības grupas darbā, t.sk. stratēģijas un produktu klāsta pilnveidē.

KO NO TEVIS SAGAIDĀM?

  • Līderību un tiekšanos uz mērķi;
  • Vadības pieredzi pārdošanā un darbā ar starptautiskiem klientiem;
  • Labas saskarsmes un komunikācijas spējas;
  • Tehniskās zināšanas un izpratni par būvniecības procesu;
  • Ļoti labas angļu valodas zināšanas;
  • Precizitāti, analītisku domāšanu un augstu atbildības sajūtu.

PIEDĀVĀJAM:

  • Saistošu, intensīvu darbu starptautiskā vidē;
  • Profesionālās kompetences paaugstināšanas iespējas;
  • Motivējošu atalgojumu un citus labumus;
  • Atsaucīgu komandu.

Lūdzam CV un pieteikuma vēstuli ar norādi „Pārdošanas vadītājs” sūtīt sadaļā PIETEIKTIES līdz 2022. gada 11. februārim.

Darba laiks: pilna slodze

Atalgojums: 2000-5000 eiro.

Darba vieta: Ieriķi

Papildu informācija: 64 170 170

    • Līga Hofmane
    • 64170170
  • Dārdu iela 7, Ieriķi, Drabešu pag., Cēsu nov., LV-4139
  • 44103031128
ID: 61e82d7db41a7 620