Pasūtījuma komplektētājs/-a (DARBS RĪGĀ + APMAKSĀTA DZĪVESVIETA)

  • Latvia
  • from 850 (gross)
  • AGENCE SIA
  • Full time
  • Deadline 16.05
  • 3 years ago

Aicinam pieteikties Pasūtījuma komplektētājus darbam Rīgas noliktavā. Ja meklē dinamisku darbavietu, kas nodrošinās pastāvīgus ienākumus – pievienojies mūsu kolektīvam.

Darba vieta atrodas Rīgā, tāpēc no savas puses nodrošinām saviem darbiniekiem apmaksātas naktsmītnes un sedzam transporta izdevumus uz darbu / mājām.

Piedāvājam:

- stabils darbs ilgtermiņā;

- veselības apdrošināšana pēc viena nostrādāta gada;

- oficiāls atalgojums ar sociālajām garantijām no 850 EUR BRUTO (pirms nodokļiem) + piemaksas par darba rezultātiem;

- darbs no pirmdienas līdz piektdienas, 12:00 - 21:00;

- apmaksātas naktsmītnes ar visām ērtībām Rīgas centrā;

- atmaksāti ceļa izdevumi līdz darbam/mājām;

Pienākumi:

- iekraušana un izkraušanas darbi ar elektrisko rohlu;

- pasūtījumu komplektēšana un pakošana;

- noliktavas kārtības uzturēšana.

Prasības:

- ļoti laba darba disciplīna un spēja patstāvīgi pildīt uzdotos darba pienākumus;

- spēja veikt fiziski intensīvu darbu;

- pārbaudāmas un labas atsauksmes no iepriekšējā darba devēja/-iem;

Ja uzskati, ka šis darbs ir tieši priekš Tevis, tad nenokavē savu iespēju, sūti mums savu darba pieteikumu, CV vai īsu iepriekšējās pieredzes aprakstu caur formu PIETEIKTIES  un tiekamies jau darba pārrunās!

ID: 607929e84206d 497