Pasūtījumu komplektētājs/-a (tiek nodrošināta dzīvesvieta)

  • Riga region
  • 1200 - 1300 (gross)
  • Putnu fabrika Ķekava AS
  • Full time
  • Deadline 27.10
  • 2 years ago

PASŪTĪJUMU KOMPLEKTĒTĀJU - Loģistikas nodaļā - Ķekavā.

 GALVENIE PIENĀKUMI:

  • Produkcijas komplektēšana atbilstoši pasūtījumiem.

 MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • Atalgojumu 4,46 EUR/stundā (pirms nodokļu nomaksas);  *nakts stundās 6,69 EUR/stundā (pirms nodokļu nomaksas),                                                           *svētku dienās 8,92 EUR/stundā (pirms nodokļu nomaksas);
  • Piemaksu 110-150 EUR/mēnesī, par kvalitatīvu un rezultatīvu darbu;
  • Darba laiku no 11:00- 21:00 vai no 13:00 – 01:00;
  • Darba grafiku 4 dienas strādājam / 2 brīvas;
  • Iespējama ceļa izdevumu kompensācija;
  • Apmācības un ievadīšanu darbā;
  • Nepieciešamo darba apģērbu;
  • Veselības apdrošināšanu pēc nostrādāta gada;
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu, uzsākot darba attiecības.

 MĒS SAGAIDĀM:

  • Pieredzi pasūtījumu komplektēšanā;
  • Derīgu medicīnisko izziņu darbam ar pārtiku (027/u forma);
  • Prasmi strādāt skeneri;
  • Spēju strādāt intensīvos darba apstākļos un zemās temperatūrās (no +2C līdz +6C).

 CV sūti caur formu PIETEIKTIES!

Tālrunis uzziņām: +371 27074899

Piesakoties vakancei, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei un izmantošanai šajā personāla atlases procesā. Bez kandidāta piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām.

    • Zane Krauze
    • 27074899
  • Putnu fabrika Ķekava, Ķekavas nov., Ķekavas pag., LV-2123, Latvija
  • 50003007411
ID: 614478baed95a 3173