Pasūtījumu šķirotājs/-a (DARBS RĪGĀ + APMAKSĀTA DZĪVESVIETA)

  • Latvia
  • 820 - 1120 (gross)
  • SIA AGENCE
  • Full time
  • Deadline 19.05
  • 3 years ago

Ja esi atbildīgs, meklē darbu ilgstošam laikam, un esi gatavs sevi pierādīt – tad piesakies darbā pie mums kā Pasūtījumu šķirotājs, un iespējams tieši Tev būs iespēja strādāt vienā no lielākajām noliktavām Baltijā!

Papildus tam, ja neesi no Rīgas – vieta, kādā no mūsu dienesta viesnīcām un ceļš līdz Rīgai, un atpakaļ – ATMAKSĀTS PILNĀ APMĒRĀ!

Piedāvājam:

  • atalgojumu, pārbaudes laikā, no 820,00 – 1120,00 Eur pirms nodokļiem;
  • ja neesi no Rīgas, mūsu apmaksātu vietu dienesta viesnīcā, pašā Rīgas centrā un segtus transportu izdevumus, ceļam līdz Rīgai un atpakaļ;
  • iespēju izvēlēties kādu no 3 vēlamākajiem darba laikiem, 22:00 – 07:00, 17:00 – 02:00 vai 13:00 - 22:00. Darbs no pirmdienas līdz piektdienai;
  • ja strādāsi nakts maiņās, tad saņemsi ne vien 50% piemaksa par darbu naktī, bet arī uzņēmuma apmaksātu taksometru ceļam mājup;
  • uzņēmuma organizētas apmācības, uzsākot darbu;
  • apmaksātu atvaļinājumu;
  • daudz dažādu iespēju izaugsmei, gan atalgojumā, gan darba pienākumos;
  • oficiālu atalgojumu ar visām sociālajām garantijām.

Pienākumi:

  • darbs pie sūtījumu līnijas, skenējot paciņas ar rokas skeneri un novietojot tās, tām paredzētajā vietā uz paletēm;
  • sūtījumu izkraušana no transporta un novietošana uz līnijas;
  • sūtījumu komplektēšana.

Prasības:

  • ļoti laba darba disciplīna un spēja patstāvīgi pildīt uzdotos darba pienākumus;
  • spēja ilgstoši veikt fiziski intensīvu darbu;
  • pārbaudāmas un labas atsauksmes no iepriekšējā darba devēja/-iem.

Ja uzskati, ka šis darbs ir tieši priekš Tevis, tad nenokavē savu iespēju, piesakies, spiežot uz pogas "PIETEIKTIES" un tiekamies jau darba pārrunās!

ID: 607d4c0477392 955