PAVĀRA PALĪGS/-DZE

  • Riga
  • 6.5 / h. (gross)
  • SIA Ēst!
  • Full time
  • Deadline 02.10
  • 1 year ago

Stockpot komanda meklē pavāra palīgu.

Darba pienākumi:

  • Kopā ar pavāriem gatavot sagataves un ēdienus atbilstoši pavāru prasībām.

Prasības:

  • Darba pieredze virtuvē vismaz 1 gads.
  • Spēja strādāt ātri un lielas slodzes apstākļos.
  • Interese par Āzijas ēdieniem.
  • Radoša pieeja darbam.

Mēs piedāvājam:

  • Pozitīvus kolēģus un darba vidi.
  • Darba laiku no Pirmdienas līdz Piektdienai 10.00 – 18.00.
  • Brīvu dienu visās valsts noteiktajās brīvdienās.
  • Visas sociālās garantijas un darba algu 6.5 eur bruto.
  • Veselības apdrošināšanas polisi.
  • Pusdienas.

 CV un pieteikuma vēstuli gaidīsim sadaļā PIETEIKTIES.

    • Linda
    • 24550625
  • Ģertrūdes iela 6, Rīga
  • 50103461441
ID: 6311bf48c2469 343