Personāla vadītājs/-a

  • Riga
  • 845 - 1000 (gross)
  • Dzīvnieku brīvība
  • Full time
  • Deadline 26.01
  • 3 years ago

Dzīvnieku un vides aizsardzības biedrība "Dzīvnieku brīvība" meklē gudru, enerģisku un neatlaidīgu komandas biedru pastāvīgam, pilna laika darbam personāla vadītāja lomā.

Personāla vadītāja galvenais uzdevums ir kopā ar biedrības kodola komandu būvēt plašu un iekļaujošu dzīvnieku aizstāvības kustību Latvijā – atrast un integrēt organizācijā nepieciešamos cilvēkresursus un attīstīt organizatoriskas struktūras, kas ļautu ļoti plašam cilvēku lokam ilgstoši, produktīvi strādāt un sasniegt izcilus rezultātus dzīvniektiesību aktīvismā Latvijā.

“Dzīvnieku brīvības” darbu ikdienā veido neskaitāmi cilvēki – gan brīvprātīgie aktīvisti un dažādi speciālisti, gan algoti darbinieki. Tikai iesaistot efektīvā aktīvismā vislabākos cilvēkus ar viņu unikālajām pieredzēm, talantiem, prasmēm, un veidojot tādu darba vidi, kas rosina pašizaugsmi un akumulētās pieredzes pārmantojamību organizācijā, ir iespējams panākt pozitīvas, ilgtermiņa pārmaiņas sabiedrības attiecībās ar dzīvniekiem un dabu.

DARBA PIENĀKUMI

  • izstrādāt un īstenot biedrības personāla vadības stratēģiju un sistēmu; izstrādāt organizatorisko struktūru jeb amatus un tajos veicamos pienākumus;
  • plānot un prognozēt cilvēkresursus, meklēt, atlasīt un iesaistīt nepieciešamos algotos un brīvprātīgos aktīvistus;
  • organizēt jauno aktīvistu ievadīšanu darbā un palīdzēt viņiem iejusties veicamajos pienākumos un kolektīvā;
  • organizēt un vadīt aktīvistu apmācības un saliedēšanās pasākumus;
  • izstrādāt un īstenot pasākumus darbinieku karjeras izaugsmei, motivēšanai, viņu prasmju un spēju attīstīšanai, pēctecības nodrošināšanai
  • kopā ar komandu ieviest personāla novērtēšanas sistēmu; izstrādāt taisnīgu un motivējošu darbinieku atalgojumu sistēmu;
  • organizēt personāla lietvedības procesu.

PRASĪBAS KANDIDĀTIEM

  • Tev ir personīgi svarīga “Dzīvnieku brīvības” misija un mērķi;
  • Tu esi ekstraverts, enerģisks un Tev patīk dinamiska, mainīga darba vide;
  • Tev padodas motivēt un iesaistīt citus cilvēkus, ātri spēj novērtēt viņu raksturu;
  • Tev piemīt drosme, analītisks prāts un uzmanība pret detaļām;
  • Tu esi optimists un Tev patīk mācīties;
  • Atbilstoša izglītība vai pieredze nevalstisko organizāciju darbā, pilsoniskajā aktīvismā ir būtiska priekšrocība, nevis obligāts priekšnosacījums.

MĒS PIEDĀVĀJAM

  • jēgpilnu, interesantu, pilna laika atalgotu darbu dzīvnieku labā;
  • draudzīgu, motivētu un pieredzējušu komandas biedru atbalstu;
  • dažādas apmācības darba laikā un karjeras izaugsmes iespējas;
  • fleksiblu darba laiku un iespēju daļu darba veikt no mājām;
  • iespēju izmantot aprīkotu darba vietu Rīgā, Lastādijas radošajā kvartālā;
  • atalgojumu 845-1000 EUR mēnesī (bruto) un visu nodokļu nomaksu;
  • papildus standarta atvaļinājumam vēl 5 apmaksātas atvaļinājuma dienas gadā.

PAR DZĪVNIEKU BRĪVĪBU
Biedrība "Dzīvnieku brīvība" ir lielākā dzīvnieku aizsardzības organizācija Latvijā, kas strādā, lai izbeigtu dzīvnieku ciešanas industriālajā lopkopībā un kažokzvēru audzēšanā.

Mēs “Dzīvnieku brīvībā” uzskatām, ka ikviens dzīvnieks ir pelnījis cieņpilnu attieksmi un dzīvi bez ciešanām, tāpēc veidojam plašu kustību dzīvnieku aizstāvībai ar mērķi panākt ilgtermiņa sociālās pārmaiņas. Mēs izvēlamies visefektīvākos veidus, lai katrs eiro un darba stunda, kas ir mūsu rīcībā, novērstu visvairāk ciešanu visvairāk dzīvniekiem. Pateicoties mūsu biedru un atbalstītāju ieguldījumam, mēs jau kopš 2012. gada sistemātiski, neatlaidīgi strādājam, lai palīdzētu miljoniem dzīvnieku, kuri šobrīd cieš industriālo fermu sprostos.

Ko mēs darām:

  • atmaskojam industriālo lopkopību, publicējot video un foto no fermām Latvijā,
  • izglītojam sabiedrību par dzīvnieku aizsardzību publiskās akcijās un pasākumos,
  • virzām izmaiņas likumos, lai izbeigtu cietsirdīgu dzīvnieku izmantošanu,
  • strādājam ar vadošajiem uzņēmumiem, lai uzlabotu dzīvnieku labturību,
  • iedvesmojam cilvēkus videi un dzīvniekiem draudzīgam, veselīgam dzīvesveidam,
  • palīdzam ieviest augstvērtīgus augu valsts ēdienus Latvijas restorānos un veikalos,
  • veidojam plašu kustību dzīvnieku aizstāvībai, sadarbojoties ar visām iesaistītajām pusēm.
ID: 5ffdb7d39a6ad 463