Preču komplektētāji

  • Riga
  • 1670 (gross)
  • LIETAS MD SIA
  • Full time
  • Deadline 27.08
  • 2 years ago

Augļuserviss savā komandā aicina - preču komplektātājus!

Darba pienākumi: preču komplektēšana (ātri, kvalitatīvi un precīzi). Ja esi atbildīgs un gatavs strādāt fizisku darbu, tad mēs meklējam tieši Tevi!

Mēs piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu (1200 Eur, pēc nodokļu nomaksas);
  • sociālās garantijas;
  • piemaksas par virsstundām un gabaldarbiem;
  • darbu maiņās (pēcpusdienas un nakts maiņas);
  • varam piedāvāt vietu dienesta viesnīcā;
  • veselības apdrošināšanu;
  • darbu dinamiskā vidē.

Piesakies pa tālr. 26568572 vai pievieno pieteikumu sadaļā PIETEIKTIES.

ID: 6101561240f46 1303