Preču komplektētājs/-a

  • Riga
  • from 430 (gross)
  • Simpleks SIA
  • Full time
  • Deadline 14.09
  • 4 years ago

Kosmētikas vairumtirdzniecības firma meklē preču pasūtījumu komplektētāju!

Darba laiks  8:30 – 17:00.

Adrese: Rīga, Sarkandaugava, Sliežu iela 7, tālr. 67381487.

Pienākumi:

- komplektēt preces pēc pasūtījuma;

- rūpēties par kārtību noliktavas teritorijā;

- piedalīties noliktavas inventarizācijās.

No Jums sagaidām:

- atbildības sajūtu, spēju strādāt komandā;

- precizitātu un godīgumu.

Mēs piedāvājam:

- stabilu darbu un algu vienmēr laikā.

Оптовой фирме по торговле косметикой требуется комплектовщик товара по заказам.

Время работы 8:30 – 17:00.

Адрес: Рига, Саркандаугава, ул.Слиежу 7, телефон 67381487.

 Обязанности:

- собирать и комплектовать товар в соответствии с заказом;

- соблюдать порядок на территории склада;

- участвовать в инвентаризациях товара на складе.

 От вас ожидаем:

- чувство ответственности, способность работать в команде;

- точность и честность.

 Мы предлагаем:

- стабильную работу и своевременную выплату зарплаты.

    • Olga Rogova
    • 67381487
  • Sliežu iela 7, Rīga
  • 40003475227
ID: 5d55448c0aa71 311