PROJEKTU KOORDINATORS/-E

  • Riga
  • from 900 (gross)
  • Sertifikācijas centrs SIA
  • Full time
  • Deadline 14.11
  • 1 year ago

SIA „Sertifikācijas centrs” draudzīgā komanda aicina pievienoties: PROJEKTU KOORDINATORU/-I

GALVENIE PIENĀKUMI:

  • Jaunu klientu piesaiste.
  • Efektīvi organizēt savu darba dienu, plānot vizītes pie klientiem - ilgtermiņa sadarbību veidošana ar klientiem.
  • Klientu vajadzību izzināšana piedāvājot vajadzībām atbilstošo risinājumu.
  • Potenciālo klientu uzrunāšana, komerciālo sarunu vadīšana, klientu pasūtījumu pieņemšana un apstrādāšana.
  • Klientu portfeļa pārvaldīšana un komunikācija, piedāvājumu sagatavošana.

PRASĪBAS KANDIDĀTIEM:

  • Būt godīgam, korektam un uzmanīgam, augstai atbildības sajūta, orientētam uz panākumiem.
  • Vēlmei mācīties, apgūt jaunas lietas.
  • Pārliecība par sevi un saviem spēkiem.
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas.
  • Prast adekvāti uztvert atteikumu un kritiku.
  • Datora lietotāja prasmes MS Office programmās – lietotāja līmenis.

 MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • Darbu draudzīgā un profesionālā komandā.
  • Motivējošu un konkurētspējīgu atalgojumu.
  • Profesionālas izaugsmes iespējas.
  • Apmācības.
  • Iespējas mācīties un attīstīties profesionālajā jomā.
  • Darba laiks – darba dienas no 9:00-18:00.
  • Darba vieta –Rīga.
  • Alga – no 900 EUR brutto plus procenti.

Lūdzam sūtīt savu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi: "PROJEKTU KOORDINATORS" uz e-pastu: [email protected]

    • Ainārs Saulītis
    • 67885160
  • Aptiekas iela 17A, Rīga, LV-1005
  • 40103527277
ID: 635fdbf4a2cf1 70