Pulverkrāsotājs

  • Finland
  • from 12 / h. (gross)
  • Nuvalo Latvia SIA
  • Full time
  • Deadline 30.03
  • 1 year ago

Tiek meklēti kvalificēti pulverkrāsotāji darbam Somijas rūpnīcā.

Darba pienākumi:

  • Laukstaimniecības un mežsaimniecības mašīnu elementu pulverkrāsošana,
  • Vizuālā darba kvalitātes kontrole.

Nepieciešamās prasmes:

  • pulverkrāsošana,
  • mitrā krāsošana,
  • abrazīvā strūklošana,
  • darba pieredze rūpnieciskajā krāsošanā,
  • .angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī.

 Ko mēs piedāvājam:

  • oficiālu darbu ar līgumu un sociālajām garantijām;
  • bezmaksas izmitināšana netālu no darba vietas;
  • ceļa izdevumu un apmaksātu prāmja biļešu kompensāciju;
  • .iespēju strādāt virsstundas un darbu svētku dienās

Sīkāk interesēties lūdzu, zvanot uz 29 113 909,
vai spiest "Pieteikties" un mēs ar Jums sazināsimies.

    • Lauri Voojärv
    • +372 5399 3666
  • Gustava Zemgala gatve 71, Rīga, LV-1039
  • 40103758739
ID: 63fe4978f1b7c 336