RAŽOŠANAS DARBINIEKS/-CE

  • Salaspils region
  • 887 - 992 (gross)
  • SIA Ekobaze Latvia
  • Full time
  • Deadline 23.02
  • 2 years ago

SIA EKOBAZE LATVIA aicina darbā Ražošanas darbinieku.

Uzņēmums nodarbojas otrreizējo izejvielu pārstrādi. Mēs savācam un apsaimniekojam derīgus pārstrādājamus atkritumus – Papīru, stiklu, plastmasu, būvgružus un riepas.

Galvenie darba pienākumi:

  • Veikt ražošanas strādnieka pienākumus;
  • Nepieciešamības gadījumā veikt autoiekrāvēja vadītāja vai krāvēja darba pienākumus;
  • Otrās kārtas izejvielu sagatavošana šķirošanai un ķīpošanai.

Prasības:

  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta, apzinīga attieksme pret darbu, vēlme un spēja strādāt komandā;
  • Autoiekrāvēja vadīšanas apliecība tiks uzskatīta kā priekšrocība;
  • Zināšanas un pieredze darbā ar mehāniskām un tehniskām iekārtām.

Mēs piedāvājam:

  • Elastīgu darba grafiku;
  • Iekrāvēja zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • Apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai;
  • Nelaimes gadījuma apdrošināšana un veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika;
  • Patstāvīgu darbu stabilā, augošā uzņēmumā;
  • Drošu darba vidi un lieliskus darba vadītājus;

Darba samaksa pārbaudes laikā 635,00 EUR neto, pēc pārbaudes laika 710,00 EUR neto.

Darba vieta: Granīta iela 32, k-9, Acone, Salaspils pagasts, Salaspils novads, LV-2119

Gaidīsim Tavu pieteikumu sadaļā PIETEIKTIES.

    • Biroja administratore
    • +371 27548937
  • Granīta iela 32 , k-9, Acone, Salaspils nov., Latvīja, LV-2119
  • 40103185892
ID: 61eea907bbf2a 704