Ražošanas darbinieks

  • Estonia
  • from 1500 (gross)
  • Nuvalo Latvia SIA
  • Full time
  • Deadline 30.03
  • 1 year ago

Reto metālu ražošanas uzņēmums piedāvā darbu ražošanā.

Prasības kandidātiem:

  • spēja strādāt fizisku darbu,
  • bez kaitīgiem ieradumiem,
  • iepriekšēja pieredze ražošanā,
  • vēlme mācīties,
  • nav bailes no augstuma,
  • spēja darīt rutīnas darbu.

Darba apraksts:

  • galvenais uzdevums ir piepildīt spaini ar materiālu un ievietot to krāsnī,
  • iztukšot spaini,
  • produkcijas pildīšana lielos maisos,
  • maisu pārvietošana ar rokas palešu ratiem.

Darba laiks:

  • darbs ir dažādās maiņās visas dienas nedēļā,
  • atpūtas pauzes.

 Ko mēs piedāvājam:

  • apmācības uz vietas,
  • maiņu darbu,
  • drošu darba vidi,
  • lieliskus dzīves apstākļi (1-2 cilvēki vienā istabā), personīgos skapīšus, lielu virtuvi un atpūtas telpu, dušas,
  • motivējošu atalgojumu.

Vakance pieejama arī Ukrainas civiliedzīvotājiem.

Sīkāk interesēties lūdzu, zvanot uz 29 113 909,
vai spiest "Pieteikties" un mēs ar Jums sazināsimies.

    • Lauri Voojärv
    • +372 5399 3666
  • Gustava Zemgala gatve 71, Rīga, LV-1039
  • 40103758739
ID: 63fddaac56f97 327