Ražošanas iekārtu mehāniķis

  • Jelgava region
  • 3200 (gross)
  • SIA "GVF BIO"
  • Full time
  • Deadline 29.05
  • 2 days ago

Biodegvielas ražošanas uzņēmums Jelgavas novadā SIA "GVF BIO" aicina komandai pievienoties Ražošanas iekārtu mehāniķi

Darba pienākumi:

  • Nodrošināt ražošanas iekārtu palaišanu un darbību;
  • Uzraudzīt iekārtu darbību, veikt iekārtu diagnostiku un profilaktiskos remontus, apkopes;
  • Piedalīties iekārtu modernizācijas un veco iekārtu nomaiņas darbos;
  • Sadarboties ar ražošanas iekārtu operatoriem.

Galvenās prasības:

  • Zināšanas un izpratne par tehniskiem jautājumiem;
  • Augsta atbildības sajūta;
  • Spēja operatīvi reaģēt un pieņemt lēmumus;
  • Vēlama metinātāja kvalifikācija;
  • Pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • Apmācības, kas nepieciešamas darba pienākumu veikšanai;
  • Izaugsmes iespējas;
  • Apmaksātas pusdienas;
  • Darba apģērbs, veselības apdrošināšana;
  • Atalgojumu vidēji 3200 EUR pirms nodokļu nomaksas.

Gaidīsim Jūsu CV sadaļā PIETEIKTIES!

Mēs sazināsimies ar kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām.

    • n/a
  • Lielniedras, Jaunsvirlaukas pag., Jelgavas nov., LV-3031
  • 41203064128
ID: 662fad296e5e4 420 22