RAŽOTNES STRĀDNIEKS/-CE

  • Netherlands
  • from 9.69 / h. (gross)
  • Hirexo
  • Full time
  • Deadline 06.03
  • 5 years ago
Sadarbībā ar mūsu partneriem Nīderlandē, piedāvājam pilnas slodzes maiņu darbu metāla ražotnes rūpnīcā. Atalgojums no 9.69 EUR/h, ar piemaksām, strādājot maiņās. Darbs paredzēts ilgtermiņā.

Responsibilities:

  • metāla produkcijas novietošana uz statīviem;
  • optimizēt vietu metāla produkcijas salikšanai uz statīviem;
  • lielākoties izvietojamā produkcija ir maza izmēra metāla gabali;

We expect from you:

  • atbildība pret darba pienākumiem;
  • spēja orientēties metāla produkcijas sortimentā;
  • angļu valodas zināšanas

We offer:

  • stabila darba vieta Nīderlandē;
  • apmešanās vieta 1km attālumā no darba vietas (ceļš veicams kājām)
Ja jums ir radusies interese un vēlaties pieteikties uz šo vakanci, lūdzu sazinieties ar mums, zvanot uz +371 67660157 vai rakstot e-pastu uz [email protected]. Mūsu kompānijas pakalpojumi ir pilnīgi bez maksas! Ņemiet vērā: lai labāk izvērtētu Jūsu kandidatūru, telefonsaruna ar Jums notiks angļu vai krievu valodā.
ID: 5c57e98bedfc8 717