Reklāmas administrators/-e

  • Riga
  • from 1470 (gross)
  • SIA Ambercar
  • Full time
  • Deadline 21.12
  • 5 years ago

Tev ir pieredze mārketingā/reklāmas administrācijā, esi kreatīvs un čakls darba rūķis, vēlies strādāt uzņēmumā, kur Tavu darbu novērtēs? Tad piesakies un kļūsti par Populārākās pašmāju autonomas reklāmas menedžeri!

Ja Tu esi:

  • Ar pieredzi reklāmas jomā, kas nav mazāka par 1 gadu;
  • Labs uzdevumu izpildītājs (rutīnas darbi sastādīs ap 50 %, pārējie projekta darbi);
  • Labs ideju ģenerātors (Tev ir labas idejas kā iegūt papildus klientus);
  • Precīzs/kārtīgs/uz rezultātiem orientēts;
  • Ar augstu atbildības sajūtu;
  • Ar labām komunikācijas prasmēm un Latviešu valodas zināšanām (Ru, Eng zināšanas tiks uzskatītas kā papildus labums);
  • Ar labu gaumes un stila izjūtu;
  • Drosmīgs un pārliecināts - lai vari droši organizēt darbus starp sadarbības partneriem.

 Tad mēs Tev piedāvājam:

  • Stabilu darbu ar milzīgām izaugsmes iespējām, ja pierādīsi sevi kā labāko;
  • Iespēju uz visiem 100% realizēt savu potenciālu un apgūt jaunas zināšanas;
  • Darba samaksu no 1000 Eur/mēnesī uz rokas pēc pārbaudes laika;
  • Motivējošu bonusu sistēmu par teicamiem rezultātiem;
  • Darbu birojā Rīgas centrā, profesionālā komandā;
  • Pilnas programmas apmācības, lai lieliski un bez kļūdām veiktu savu darbu.

Tavi darba pienākumi būtu:

  • Kontrolēt sludinājumu izveidošanu/ atjaunošanu reklāmas platformās;
  • Mājaslapas un sistēmas administrēšana;
  • Apkalpot sociālo tīklu platformas (Facebook, Instagram, Draugiem.lv, Twitter u.c.)  – radoša satura/reklāmas kampaņu izveide, saziņa ar klientiem, informācijas atjaunošana (auto un cenu maiņa), sadarbības parteru uzrunāšana;
  • Nodrošināt veiksmīgu sadarbību ar esošajiem un jaunajiem sadarbību partneriem;
  • Veikt klientu apzvanīšanu un jaunu klientu piesaisti;
  • Nodrošināt labu atpazīstamību un tēla popularizēšanu sabiedrībā un reklāmas portālos;
  • Veikt klientu aptauju, iegūstot atsauksmes no klientiem;
  • Organizēt un uzraudzīt darbu dizaineriem, programmētajiem, reklāmas speciālistiem;
  • Organizēt dažādus reklāmas materiālus birojā un pie sadarbības partneriem (vizītkartes, bukleti u. tml);
  • Iepirkuma konkursu monitorings, dokumentācijas sagatavošana.

Ja labi pazīsti terminus: Plāns/fakts, Deadline, Neatliec uz vēlāku ko var izdarīt tagad, Šodien esam labāki kā bijām vakar, Turbo ātrums, Fokuss, u. tml. , tad piesakies.

Mūsu uzņēmumā strādā tikai labākie no labākajiem, tādēļ arī Tev tādam ir jābūt.

Mēs cienām savus darbiniekus, reizi gadā braucam slēpot/atpūsties , piedalāmies sporta aktivitātēs, daudz strādājam, mācāmies un pilnveidojamies-  izzinām un pilnveidojam sevi un pasauli sev apkārt. Mūsu komandā katrs ir personība un individualitāte-eksperts savā jomā.

Ja uzskati, ka  šis darbs ir Tavs sapņu darbs, un viss augstāk minētais ir par Tevi – sūti savu CV + pavadvēstuli uz zemāk noradīto e-pasta adresi.

Pavadvēstulē lūdzu norādi:

  • kādus Rezultātus savā dzīvē esi izcīnījis (nav svarīgi kādā jomā),

  • ar ko lepojies, ar kādām metodēm panāc Rezultativitāti ikdienas darbībā,

  • kā arī, lūdzu,  uzraksti savus plānus karjerā uz tuvāko gadu.

ID: 5bfba76135333 1006