Sales manager

  • Riga
  • from 1300 (gross)
  • Almatex SIA
  • Full time
  • Deadline 25.12
  • 1 year ago

Kuģu būvēšanās un metāla konstrukciju uzņēmums aicina darbā Pārdošanas speciālistu.

Pienākumos ietilpst:

- Jaunu klientu meklēšana starptautiskajā tirgū;

- Komunikācija ar potenciālajiem klientiem;

- Darījumu novešana līdz līguma parakstīšanai un tālāka to nodošana mūsu projektu vadītājām.

 Mēs piedāvājam:

- Atsaucīgu un jautru kolektīvu;

- Iespēju karjeras izaugsmei strauji augošā uzņēmumā;

- Iespēja doties komandējumos;

- Pienācīgu atalgojumu;

- Mājīgs un gaišs birojs Rīgā.

Компания в сфере судостроения и металлоконструкций, ищет Менеджера по продажам.
В обязанности входит:

- Поиск новых клиентов на международном рынке;
- Общение с потенциальными заказчиками;

- Доведения сделки до подписания контракта;
- Последующая передача нового клиента одному из наших руководителей проектов.

Мы предлагаем:

- Отзывчивый и весёлый коллектив;

- Возможность карьерного роста в быстрорастущей компании;

- Возможность командировок;

- Достойная оплата труда;

- Уютный и светлый офис в Риге.

    • Irina Osmolovska
    • 28374243
  • Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 61 - 17, LV-1010
  • 50203238331
ID: 6380cb931331a 355