СELTNIEKS

  • Finland
  • 1800 - 2400 (gross)
  • SIA AMB Solutions
  • Project-based
  • Deadline 12.04
  • 5 years ago

WORK IN personāla atlases uzņēmums, kura atrodas pašā Rīgas centrā 9 gadu sekmīgas darbības laikā, ieguvusi popularitāti, tā ir stabila un uzticama kompānija partneru un kolēģu vidū.

Mēs meklējam celtniekus,  betonētajus, armētājus, stigrotājus darbam Somijā.

Darbs ilgtermiņa- divas 33.stāvu ēkas.

Piedāvājam:
o Pastāvīgu darbu;
o Regulāru atalgojumu reizi mēnesī 10-12 Eur/neto, 1800-2400 EUR uz rokas.
o Iespēju strādāt virsstundas;
o Dzīvesvietu-apmaksātu;
o Visas sociālās garantijas, zaļas kartes;

Prasības un pienākumi:
o Pieredze amatā vismaz 2 gadi;
o Kandidātam jābūt ES pasei

Esi labs meistars, piesakies, sūti savu CV vai zvani.

WORK IN Agency
SIA "AMB Solutions"
www.workin.lv
Brīvības iela 144, Rīga, LV-1001
Licence Nr. 14/2016 LR NVA

ID: 5c88e161942dd 648