Servisa darbinieks

  • Riga
  • Makita OY Latvijas filiāle
  • Full time
  • Deadline 03.05
  • 6 years ago

Makita OY Latvijas filiāle aicina darbā:

Elektromehānisko iekārtu servisa darbinieku

Pienākumi:

  • Darbs ar klientiem- elektrisko rokas darbarīku un darbarīku ar iekšdedzes dzinēju pieņemšana, defektācija un garantijas remonts
  • Nodrošināt kārtību un rezerves daļu pieņemšanu noliktavā, pasūtījumu veikšana

No Jums sagaidām:

  • Iepriekšēja darba pieredze, saistīta ar darbarīku remontu;
  • Obligātas valsts valodas zināšanas, vēlamas krievu un angļu valodas prasmes;
  • Datora un kases aparāta lietošanas prasmes;
  • Godīgums, uzticamība un precizitāte darba uzdevumu izpildē.

Mēs piedāvājam:

  • Interesantu darbu starptautiskā uzņēmumā;
  • Apmācības nepieciešamā darba veikšanai;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu.

 PIESAKIES vai sūti savu CV uz e-pastu: [email protected]

ID: 5ad8933087a4a 548