Sētnieks (zāles pļāvējs)

  • Bauska and region
  • 600 - 600 (gross)
  • Putnu fabrika Ķekava AS
  • Noteikts laiks
  • Deadline 30.06
  • 2 years ago

Sētnieku (zāles pļāvēju) uz noteiktu laiku – Saimniecības un transporta daļā, Bauskā.

Galvenie darba pienākumi:

  • Veikt uzņēmuma teritorijas zāles pļaušanu ar trimmeri un zāles pļāvēja traktoru.

 Mēs piedāvājam:

  • Darba algu 600 EUR/mēnesī (pirms nodokļu nomaksas);
  • Darba laiku no 8:00-16:30;
  • Darba grafiku 5 dienu darba nedēļu (brīvdiena - sestdiena, svētdiena);
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu, uzsākot darba attiecības;
  • Atsaucīgu kolektīvu.

 Mēs sagaidām:

  • Prasmi strādāt ar dārza tehniku (trimmeri, traktoru);
  • Vēlama Tr1, Tr2 kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecība;
  • Spēju strādāt patstāvīgi;
  • Fizisko izturību.

Piesakoties vakancei, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei un izmantošanai šajā personāla atlases procesā. Bez kandidāta piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām.

    • Aiva Banga
    • 67874016
  • Putnu fabrika Ķekava, Ķekavas nov., Ķekavas pag., LV-2123, Latvija
  • 50003007411
ID: 60cb014853b4d 74