Skārdnieks

  • Finland
  • from 2900 (gross)
  • Find Group Oy
  • Full time
  • Deadline 27.08
  • 1 year ago

Mēs Somu firma meklējam skārdniekus ilgtermiņa darbam Somijā.

Nepieciešams:

  • Iepriekšējā pieredze skārdnieka profesijā vismaz 3 gadi
  • Eiropas savienības pase
  • Labas krievu un/ vai angļu valodas prasmes sarunvalodas līmenī. Somu valodas zināšanas tiks vērtētas, kā liels pluss.
  • Lai nav kaitīgu ieradumu darba laikā;
  • Vēlams, lai būtu savs auto, un B kategorijas vadītāja apliecība

    Darba Pienākumi:
  • Industriālo trubu un turbīņu apšūšana ar metālu

Mēs Piedāvājam:

  • Attalgojumu atbilstoši Somijas likumdošanai - TES, bet ne mazāku kā 16e uz rokas.
  • Alga 2x mēnesī, un tiek maksāts par nostrādātajām stundām.
  • Darba apģērbu
  • Apmaksātu medicīnisko apdrošināšanu
  • Apmaksātu atvaļinājumu
  • Grafiku 5-6 nedēļas Somijā / 1 nedēļu brīvs
    • Arturs Vavilovs
    • +358401973988
  • Kasöörinkatu 4 E 122, Helsinki, 00520,Finland
  • 3010059-8
ID: 62e2598b63dd7 216