Šoferis - Ekspeditors/-e

  • Jekabpils
  • 1331 - 1650 (gross)
  • Elis tekstila serviss AS
  • Full time
  • Deadline 03.04
  • 3 weeks ago

A/S Elis Tekstila Serviss

aicina darbā

ŠOFERI – EKSPEDITORU (darbs Jēkabpilī)

Mēs piedāvājam:

  • Bruto mēneša darba alga no 1331,00 – 1650,00 EUR
  • Sociālās garantijas,
  • Veselības apdrošināšanu,
  • Bonusa karte ēdināšanas un veselības izdevumiem,
  • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu.

Galvenie darba pienākumi:

  • Produktu piegāde un klientu apkalpošana,
  • Klientu informācijas pieņemšana un nodošana,

Prasības:

  • B kategorijas autovadītāja apliecība (braukšana ar kravas autobusu),
  • Vidējā izglītība,
  • Laba fiziskā sagatavotība,
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas,
  • Pozitīva attieksme pret darbu.

Lūdzu sūtīt  savu pieteikumu un CV , spiežot pogu PIETEIKTIES!

ID: 65fad9b1af7b6 274 19