Šoferis Islandē, C kategorija

  • Iceland
  • 2400 - 3500 (gross)
  • GP Recruitment SIA
  • Full time
  • Deadline 10.06
  • 5 years ago

VAKANCE ISLANDĒ - lielākais Islandes atkritumu un ceļu apsaimniekošanas uzņēmums aicina darbā smago auto ŠOFERUS.

Likme 15.00 €/h. Virsstundu likme 26 €/h.
Mēnesī 2400 - 3500 € neto.

GALVENIE PIENĀKUMI:
- Maršrutu izbraukāšana pēc grafika.
- Rūpes par savu auto.

PRASĪBAS:
- Nepieciešama pieredze kā šoferim (C kat.).
- Angļu valodas zināšanas.

PIEDĀVĀ:
- Alga sākot EUR 2400 neto, pluss virsstundu aprēķini.
- Darbu uz pastāvīgu laiku.
- Pieejamas virsstundas. Virsstundas uzskaitās pēc plkst. 16:00.
- Darbinieku ēdnīca - pusdienas par pašizmaksas cenām.
- Darba līgumu pa tiešo ar darba devēju.
- Dzīvesvieta tiek nodrošināta.

Sīkāk lūdzu interesēties pa tel. 29155246 vai mūsu birojā vai sūtīt CV angļu valodā uz [email protected] ar norādi "Šoferis Islandē".
★ Mūsu pakalpojumi ir BEZ Maksas, tikai jāpērk sava aviobiļete.★

ID: 5af541a2c7a6f 98