Struktūrvienības „Bišu Bode” vadītājs/-a darbam Cēsīs

  • Cesis and region
  • 2000 (gross)
  • VINNIS SIA
  • Full time
  • Deadline 14.10
  • 1 year ago

Uzņēmums SIA VINNIS, Reģ. Nr. 44103012729,  aicina darbā Struktūrvienības „Bišu Bode” vadītāju darbam Cēsīs.

Pienākumi:

 * vadīt, organizēt un nodrošināt pārdošanas procesu biškopības inventāra veikalā

* sadarbība ar esošajiem partneriem un jaunu sadarbības partneru aktīva piesaiste

* mērķa tirgus izpēte, pārdošanas apjomu veicināšana un rezultātu analīze

* nodrošināt preču pasūtīšanu un krājumu kontroli

* klientu apkalpošana un konsultēšana, darbs ar kases sistēmām un datoru

Prasības:

 * praktiskā darba pieredze tirdzniecībā

* labas tehniskās zināšanas un prasmes

* rakstiskas un mutvārdu komunikācijas prasmes, tai skaitā labas angļu un latviešu valodas zināšanas

* teicamas iemaņas darbā ar datoru

* izcilas prezentācijas, komunikācijas un argumentācijas spējas

* augsta atbildības sajūta, analītiskā domāšana un pozitīva attieksme

* radošs, uz mērķu izvirzīšanu un sasniegšanu orientēts skatījums

Piedāvājam:

 * dinamisku, daudzpusīgu un atbildīgu darbu ar starptautisku pieredzi

* iespēju strādāt stabilā uzņēmumā ar sociālām garantijām

* veselības apdrošināšanu

* Atalgojums 2000 eur (bruto)

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt sadaļā PIETEIKTIES!

  • Cēsu nov., Cēsis, Lāču iela 10, LV-4101
  • 44103012729
ID: 6336e7caef474 355