Tehnologs/-ģe tauvu ražošanas uzņēmumā

  • Daugavpils and region
  • from 1207 (gross)
  • SIA MAGISTR
  • Deadline 20.11
  • 4 years ago

Tauvu ražošanas uzņēmums aicina darbā tehnologu.

Darba pienākumi:

  • izstrādāt produkcijas ražošanas tehnoloģiskos procesus, normatīvus un instrukcijas;
  • kontrolēt noteiktā tehnoloģiskā procesa un tehnoloģisko iekārtu ekspluatācijas noteikumu ievērošanu;
  • kontrolēt gatavās produkcijas kvalitāti.

Prasības kandidātiem:

  • augstākā izglītība, vēlams, ķīmijas nozarē;
  • darba pieredze tādā pašā vai līdzīgā nozarē;
  • labas latviešu, krievu valodas zināšanas;
  • precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • vēlme apgūt jaunas zināšanas;
  • spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus;
  • labas iemaņas darbā ar datoru;
  • iesaistīties, attīstīt un uzlabot ražošanas- tehnoloģiskos procesus;
  • pārraudzīt un kontrolēt tehnoloģiju dokumentāciju;
  • laba analītiskā domāšana, komunikācijas prasmes, spēja strādāt komandā.

 Mēs piedāvājam:

  • labus darba apstākļus, draudzīgu un saliedētu kolektīvu;
  • stabilu, konkurētspējīgu algu no 860 EUR (neto), 13. darba algu un motivējošu prēmiju sistēmu;
  • veselības apdrošināšanu un bezmaksas ēdināšanu;
  • sociālās garantijas.

CV lūdzam sūtīt norādītajā e-pasta adresē: [email protected]

ID: 5dc2c21462883 278