TULKOTĀJS

  • Riga
  • 800 - 1100 (gross)
  • WORK IN
  • Full time
  • Deadline 13.04
  • 5 years ago

Mūsu klients tulkošanas birojs Littera meklē jaunu koļēģi- tulkotāju-sekretāri.
Mēs nodrošinām augstas kvalitātes tulkošanas pakalpojumus saviem klientiem, piedāvājam izcilu apkalpošanas servisu noteiktajā termiņā.

Piedāvājam:

  • stabilu, konkurētspējīgu mēneša algu no 500-800 EUR (uz rokas);

  • interesantu, izaicinājumiem bagātu darbu ar klientiem un tulkotājiem no dažādām valstīm;

  • draudzīgu un motivētu kolektīvu;

  • ļoti labus darba apstākļus;

  • izaugsmi uzņēmuma ietvaros.

Darba pienākumi:

  • tulkojumu izpilde;
  • klientu apkalpošana;
  • tulkošanas projektu izmaksu/izpildes termiņu sagatavošana un koordinēšana;
  • izstrādāto tulkojumu tehniskās atbilstības pārbaude;
  • sadarbība ar citiem tulkiem, tulkotājiem, redaktoriem un korektoriem.

Prasības:

  • tulkošanas pieredze vismaz 1- 2 gadi;
  • latviešu (dzimtā), angļu (teicami) un krievu valodas zināšanas (ļoti labi), par priekšrocību tiks uzskatīts, ja pārzināsi vēl kādu valodu;
  • lieliskas komunikācijas spējas;
  • spēja strādāt komandā;
  • spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu darba laiku;
  • ļoti labas prasmes darbā ar datoru (ļoti labi, ja pārzini tulkošanas rīkus).
  • pozitīva attieksme un iekļaušanās esošajā kolektīvā;
  • spēja risināt klienta nestandarta jautājumus.

CV un pieteikuma vēstuli ar norādi “tulkotājs Littera birojā” lūdzam sūtīt uz norādīto e-pasta adresi zemāk.

ID: 5c8a17f4719b9 398