VECĀKAIS STIVIDORS

  • Riga
  • 1000 - 1500 (gross)
  • SIA Jaunmīlgrāvja ostas kompānija
  • Full time
  • Deadline 25.10
  • 2 years ago

SIA Jaunmīlgrāvja ostas kompānija aicina darbā Kraušanas darbu vadītāju - vecāko stividoru.

Pienākumi:

  • Plānot, vadīt, koordinēt un kontrolēt maiņas stividoru darbu, darba kvalitāti.
  • Nodrošināt nepārtrauktu darbu, kārtību ostā;
  • Informācijas aprites koordinēšana un nodrošināšana starp vadību un stividoriem;
  • Dokumentu, atskaišu sagatavošana.

Prasības kandidātam:

  • Augstākā vai vidējā speciālā izglītība;
  • Teicamas iemaņas darbā ar datoru (MS Office);
  • Latviešu, angļu valodas un krievu valodas zināšanas;
  • Spēja patstāvīgi organizēt savu un komandas darbu;
  • Spēja operatīvi rīkoties, pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību;
  • Teicamas komunikācijas un pārliecināšanas spējas, augsta atbildības sajūta un precizitāte;
  • Motivācija apgūt jaunas prasmes un zināšanas;
  • Vēlama iepriekšējā darba pieredze līdzīgā amatā.

Mēs piedāvājam:

  • Atbildīgu darbu un vērtīgu pieredzi stabilā uzņēmumā;
  • Sociālās garantijas;
  • Bezmaksas autostāvvietu;
  • Atsaucīgu kolektīvu;

Aicinām interesentus sūtīt savu CV  ar norādi “VECĀKAIS STIVIDORS” sadaļā PIETEIKTIES.

Sazināsimies tikai ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti atlases 2.kārtai.

ID: 6164155bb8fde 140