Veikala vadītāja /-s (Brīvības iela 168)

  • Riga
  • from 1200 (gross)
  • Banderi S.IDE SIA
  • Deadline 10.04
  • 1 month ago

Meklējam enerģisku un saimniecisku veikala vadītāju veikalā SPAR  Brīvības iela 168, Rīga.

Galvenie pienākumi:

  • Plānot, vadīt un organizēt veikala ikdienas darbu;
  • Nodrošināt augstu produkcijas un apkalpošanas kvalitāti;
  • Vadīt, iedvesmot un kontrolēt veikala komandu;
  • Plānot krājumus un veikt pasūtījumus;
  • Veicināt produkcijas pārdošanas rezultātus;
  • Analizēt veikala darbības rezultātus;
  • Nodrošināt dokumentācijas apstrādi, uzskaiti u. c.

Prasības:

  • Veiksmīga pieredze struktūrvienības vadīšanā pārtikas mazumtirdzniecības nozarē;
  • Prasme vadīt komandas darbu;
  • Izcilas saskarsmes un argumentācijas prasmes;
  • Zināšanas un izpratne par darbības jomu regulējošām likuma prasībām;
  • Teicamas latviešu valodas;
  • Ļoti labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office, grāmatvedības uzskaites programmām, vēlams Horizon).

Piedāvājam:

  • interesantu un atbildīgu darbu;
  • atalgojumu no 1200.00 eur pirms nodokļu nomaksas;
  • sociālās garantijas;
  • apmācības un izaugsmes iespējas.

Nosūti mums savu pieteikumu, spiežot pogu PIETEIKTIES.

Atbildi sniegsim tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām.

    • Personāla vadītāja
    • +371 26071354
  • Brīvības iela 168, Rīga, LV-1012
  • 40103325132
ID: 660408604fe80 202 7