Veikala vadītājs/-a

  • Kekavas region
  • 900 (gross)
  • JĀNIS ROZE SIA
  • Full time
  • Deadline 02.06
  • 1 year ago

Uzņēmums ar senām grāmatu tirgošanas un izdošanas tradīcijām aicina pastāvīgā darbā

 VEIKALA VADĪTĀJU Ķekavā

Darba pienākumi:

  • efektīva pārdošanas nodrošināšana atbilstoši uzņēmuma mērķiem
  • piedalīšanās pārdošanas procesā veikalā, tā organizēšana un kontrole
  • veikala personāla darba organizēšana, vadīšana

 Prasības kandidātiem:

  • augstākā izglītība
  • vēlama iepriekšēja pieredze veikala vadītāja/-jas amatā vismaz 2 gadi
  • pozitīva attieksme pret darbu, klientiem
  • prasme vadīt komandu
  • laba datorprasme

 Piedāvājam:

  • pilnas slodzes summēto darba laiku
  • darbu stabilā un atpazīstamā uzņēmumā
  • apmācību un sociālās garantijas
  • bruto alga 900,- EUR

 Pieteikuma vēstuli un CV ar norādi „Veikala vadītājs Ķekavā”  lūdzam līdz 02.06.2022. (ieskaitot) sūtīt caur formu PIETEIKTIES!

Sazināsimies un uz pārrunām  aicināsim tos pretendentus/-tes, kas būs izturējuši pirmo atlases kārtu.

ID: 62863c0edd002 69