Veikala vadītājs /-a

  • Salaspils region
  • from 1000 (gross)
  • Banderi S.IDE SIA
  • Full time
  • Deadline 09.04
  • 2 weeks ago

Aicinām pievienoties mūsu komandai “Malko” veikalā Rīgas iela 24, Salaspils

Veikala vadītāju

Galvenie darba pienākumi:
- struktūrvienības darbu plānošanā, organizēšanā un administrēšanā;
- nodrošināt atbilstošus preču krājumus;
- pārraudzīt, motivēt un vadīt struktūrvienības personāla darbu;
- nodrošināt normatīvo aktu prasību ievērošanu.

Mēs no Tevis sagaidām:
- uz rezultātu orientētu personību ar teicamām komunikācijas, plānošanas un darba organizācijas prasmēm;
- precizitāti, iniciatīvu un augstu atbildības sajūtu;
- obligāta vadītāja pieredze mazumtirdzniecībā;
- ļoti labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office, grāmatvedības uzskaites programmām, vēlams Horizons).

Mēs piedāvājam:
- interesantu un atbildīgu darbu;
- atalgojumu no 1000.00 eur pirms nodokļu nomaksas;
- sociālās garantijas;
- apmācības un izaugsmes iespējas;

Nosūti mums savu pieteikumu, spiežot pogu PIETEIKTIES.

    • Personāla vadītāja
    • Veikals Malko
  • Rīgas iela 24, Salaspils
  • 40103325132
ID: 6602d908093d6 285 5