Veikala vadītājs T/C Spice Home ( Alga + Prēmija )

  • Riga
  • from 1300 (gross)
  • SIA ZOO Centrs
  • Full time
  • Deadline 20.04
  • 1 year ago

Dino Zoo komanda aicina darbā Veikala vadītāju (T/C Spice Home)

Prasības:

  • darba pieredze vidēja lieluma komandas vadīšanā;
  • proaktīva personība, orientēta uz rezultātiem un mērķu sasniegšanu;
  • spēja noteikt prioritātes, organizēt un koordinēt komandas darbu;
  • spēja sekmīgi apgūt un strādāt ar lielu informācijas apjomu;
  • gatavība darboties visos veikala darbības līmeņos;
  • spēja palīdzēt cilvēkiem pilnveidoties;
  • ļoti labas komunikāciju prasmes;
  • precīzitāte un augsta atbildības sajūta;
  • labas datorprasmes;
  • gan cilvēku, gan dzīvnieku cienoša personība.

Pienākumi:

  • komandas vadīšana, apmācīšana un motivēšana (apmēram 14 darbinieku komanda);
  • darba procesu organizēšana un kontrole, uzstādīto mērķu sasniegšanai
  • augsta līmeņa veikala klientu apkalpošanas nodrošināšana;
  • veikala iekšējo dokumentu pārvaldīšana;
  • sadarbība un regulāras komunikācijas nodrošināšana starp veikala, vadības komandas darbiniekiem un citu struktūrvienību vadītājiem.

Mēs piedāvājam:

  • stabilu un interesantu darba dienu mūsdienīgā darba vidē;elastīgu darba grafiku;
  • darba samaksu 1300 eiro bruto mēnesī + ikmēneša bonusi līdz 25% pie pamatalgas, atkarībā no sasniegtajiem rezultātiem;
  • dažādas prēmijas atbilstoši ieguldītajam darbam;
  • profesionālas apmācības;
  • 20% atlaide mūsu produkcijai;
  • ceļa izdevumu segšana pēc pārbaudas laika, ja dzīvo ārpus Rīgas.

Ja vēlies pievienoties mūsu draudzīgajai komandai, spied PIETEIKTIES un aizpildi pieteikuma anketu!

ID: 64197e7029367 492