Virsbūves tāmētājs - pieņēmējs

  • Valmiera and region
  • from 1000 (gross)
  • Pilna Servisa Līzings SIA
  • Full time
  • Deadline 01.09
  • 2 years ago

SIA ‘’Pilna Servisa Līzings’’

Aicinām pievienoties komandai Valmierā

Virsbūves tāmētāju – pieņēmēju

Galvenie pienākumi:

  • Veikt pārrunas ar klientiem;
  • Sagatavot virsbūves remonta tāmes;
  • Veikt visu attiecīgo dokumentu savlaicīgu noformēšanu un nosūtīšanu apdrošinātājam;
  • Koordinēt rezerves daļu sagādes procesu: meklēt, pasūtīt un organizēt detaļu piegādi;
  • Pārbaudīt veikto remontdarbu kvalitāti pirms automašīnas atdošanas klientam;

Prasības kandidātam:

  • Labas zināšanas automašīnu uzbūvē;
  • Pieredze autoremonta jomā;
  • Prasme strādāt ar datoru (Word, Excel);
  • Prasme sagatavot remonta tāmes programmā Audatex;

Mēs piedāvājam:

  • Attīstīt un pilnveidot sevi atpazīstama uzņēmuma dinamiskā darba vidē un profesionāļu komandā;
  • Atbilstošu tehnisko nodrošinājumu;
  • Sociālās garantijas;
  • Strādāt komandā, kur augstu tiek vērtēta pašiniciatīva;
  • Pieredzei un ieguldījumam atbilstošu atalgojumu;
  • Darba laiks – Piektd. 09:00-18:00, S., Sv. – brīvs.

CV sūtiet uz [email protected] vai zvaniet +371 29455308

    • Vineta Ekharte
    • 29455308
  • ''Lauvas'' Kocēnu pag. Kocēnu nov.
  • LV40003546341
ID: 6107c67b01af9 170